time.al
Back


-


Rezultatet 1-20 nga afërsisht 52 lajme te lidhura


Rama: Meritojm hapjen e negociatave. Juncker: S’kam dat konkrete. Zgjidhni problemet me Greqin
Mourinho: Kemi mposhtur kampionin dhe skuadrën që ndali Barcelonën
Informatë me rëndësi për ata që udhëtojnë në Rrugën e Kombit
Seria A/ Milani i jep leksion Romës në “Olimpico”
Guardiola me Sitin fiton trofeun e parë në Angli
Aksident në Prishtinë (VIDEO)
Ja kur do të zhvillohet ndeshja Juventus – Atalanta
A po zhvillon negociata Koreja e Veriut me SHBA-në? Ja faktet…
Shpërthim i fuqishëm në Leicester, 4 të plagosur rëndë (Video)
Ish-e dashura e turpëron keq: Nuk përdorte prezervativë dhe pasi bënte seks…(Foto)
Versioni i plote ©2018 ikub.al