time.al
Back


-


Rezultatet 1-4 nga 4 lajme te lidhura


Komisioni rekomandon shqyrtimin e demarkacionit në Kuvend​​
Messi theu tabunë ndaj Chelsea-t, ja kujt nuk i ka shënuar
Dështimi epik i diplomacisë globale në konfliktin sirian
Meta sulmon publikisht Edi Ramën e Hashim Thaçin: duan të ndajnë Kosovën
PD, pro Metës për negociatat
Qeveria mohon përfshirjen e Gjermanisë në zgjidhjen e çështjes së emrit
“Kush e gjen guximin me ia thanë nanës së shkretë se mbeti vetëm?”, ish-drejtoresha e Jetimores na shkuli zemrën!
Në Korçë protestë prej 35 mijë personave për klubin e Skënderbeut që rrezikon të dënohet nga UEFA me 10 vite
EMRAT/ Sekuestrohet vaj hashashi dhe çokollate, si ranë në pranga dy vlonjatët
Moti sot
Versioni i plote ©2018 ikub.al