time.al
Back


-


Rezultatet 1-5 nga 5 lajme te lidhura


Negociatat Shqipëri-Greqi, Shehu: Marrëveshjet me "çmim më të lartë"
Fundjava me borë dhe shi – ulen temperaturat
Pas plagosjes së vëllait flet Rexhep Selimi
Serbia dhe Mali i Zi drejt anëtarësimit në BE deri më 2025, thotë Hahn
Bisedimet Bushati-Kotzias, përfundon takimi i parë në Korçë
Ministria e Jashtme i përgjigjet Rusisë pas akuzave ndaj Ramës
​Ymeri: Vështirë të evitohet ndarja e Vetëvendosjes
Haziri: Musliu po shkon me sy hapur për të drejtat e Luginës
Nora Gjakova, merr medaljen e artë në xhudo
VIDEO/ Momenti kur avioni merret nga stuhia në një aeroport në Amsterdam
Versioni i plote ©2018 ikub.al