time.al
Back

Fëmijët e trafikuar shfrytëzohen për seks, lëmoshë dhe punë shtëpie
10minuta.com
- 06-Dec-2017 21:04


Rezultatet 1-3 nga 3 lajme te lidhura


Guardiola i quan qesharake deklaratat e Mourinhos
Netanyahu takon Macronin, por nuk pajtohen për Jerusalemin
Stuhia e acartë “Caroline” po i afrohet Evropës
Thaçi krenohet me të drejtat e njeriut në Kosovë
Dëshmojnë 20 persona për vrasjen e Ndokës, ende asnjë autor
Barazon Roma
Haradinaj habitet që opozita nuk votoi për projektin e buxhetit
FSHF reagon pas dhunës në ndeshjen Përmeti-Këlcyra: Do marrin përgjigjen e duhur!
Messi barazon rekordin e Gerd Myler
Ky është llapjani i vrarë në Austri, vrasësit dyshohet se janë nga Maqedonia (FOTO)
Versioni i plote ©2017 ikub.al