time.al
Back


-


Rezultatet 1-2 nga 2 lajme te lidhura


Egjipti humbet me rusët, Mohamed Salah vetëm me gol nderi
Kolumbia “skuqet”, Japonia triumfon 2-1
Rama: PD e ka kthyer debatin parlamentar në teatër
Rusia paraljmëron hakmarrje kundër tarifave tregtare të SHBA-së
Kamp refugjatësh në Shqipëri, Avramopoulos: Ekziston ideja, por s’kemi propozim konkret!
Ratifikimi i marrëveshjes me Greqinë mori dritë jeshile në komisione, nesër në seancë plenare (VIDEO)
Arifi: Ngecjet kryesore të marrëveshjeve janë në anën e Serbisë
Kukësi në Champions, Gjici: Të respektojmë kundërshtarin
Serbët dhe malazeztë më të armatosurit në rajon
Sa seksi janë tifozët polake (FOTO)
Versioni i plote ©2018 ikub.al