time.al
Back


-


Rezultatet 1-20 nga afërsisht 55 lajme te lidhura


Rama: Meritojm hapjen e negociatave. Juncker: S’kam dat konkrete. Zgjidhni problemet me Greqin
Mourinho: Kemi mposhtur kampionin dhe skuadrën që ndali Barcelonën
Informatë me rëndësi për ata që udhëtojnë në Rrugën e Kombit
Disa rrugë të Prishtinës nuk janë pastruar fare
Milani nuk ndalet më, mposht Romën 2-0 në “Olimpiko”
Wenger i befason të gjithë pas humbjes në finale të Kupës
Bora shtyn ndeshjen Juventus-Atalanta
Ish-e dashura e turpëron keq: Nuk përdorte prezervativë dhe pasi bënte seks…(Foto)
Vjen reagimi i SHBA-ve pas propozimit të Koresë Veriore për nisjen e negociatave
Apeli i Papa Françeskut: Stop luftës ç’njerëzore në Siri
Versioni i plote ©2018 ikub.al