time.al
Back


-


Rezultatet 1-20 nga afërsisht 40 lajme te lidhura


Presidentja e Kroacisë, qytetarja më e re e qytetit të lashtë të Beratit
Merr fund këtu rrugëtimi i tyre, Partizani dhe Luftëtari eliminohen nga Europa League
Tentoi t ther polict, flet vjehrri i Gjinit: Ata i kan terrorizuar, e qlluan n sy t fmijve
“Juventus mori Ronaldon, ne Ancelottin”
Thaçi: Dje ndodhi mrekullia, do duhej të shkonim edhe më shumë në Bruksel
Basha: Mandela i Ballkanit u kthye në vendin ku i takon
Turqia: Izraeli kërkon ‘të fshijë’ Palestinën
Deklaratat kontradiktore të Trump, demokratët kërkojnë dëshminë e përkthyeses së tij
Bekaj s’mundet i vetëm, Prishtina eliminohet nga Liga e Evropës
Liderët politikë në Maqedoni nuk arrijnë marrëveshje për referendumin
Versioni i plote ©2018 ikub.al