time.al
Back


-


Rezultatet 1-16 nga 16 lajme te lidhura


‘Sulmi terrorist në Manhatan’ zbardhet dëshmia e terroristit
Bajern Munih-Beshiktash, gjermanët frikë nga tifozët e zhurmshëm turq (VIDEO)
Mogherini i thotë Netanyahut se BE-ja s’do ta njohë Jerusalemin kryeqytet të Izraelit
AGK publikon për herë të parë raportin “Paraja publike e shpenzuar media”
Shpend Ahmeti: Vetëvendosje!
Erdogan takon Putin: Izraeli po rrit trysninë ndaj palestinezëve
Vjen konfirmimi takimi Thaçi-Zaev mbahet në ora…
Ftesa e kryeministrit, deputeti i PD: Rama po na zvarritet për një pazar dhe jo për një pakt…
Foto/ Ja me kë është fotografuar deputetja e PS në festën e PD
Gruevski para 14 viteve, kur ishte lider “taze” i VMRO-DPMNE-së (VIDEO)
Versioni i plote ©2017 ikub.al