time.al
Back

Njihuni me fshatin shqiptar që prodhon 100 ton rigon në vit
Lexo
- 17-Jul-2017 15:51


Rezultatet 1-4 nga 4 lajme te lidhura


Këto janë votat e Bashës dhe Selamit deri më tani
Arrestohet skafisti i dyshuar për vrasjen e turistes ruse në Ksamil (FOTO)
Greqi, këngëtares së famshme shqiptare i kalon ‘jeta para syve’ dhe shpëton ‘për një qime’, ja pse…
Zyrtare/ Zgjedhjet për kryetar në PD, ja sa anëtarë votuan në 12 qarqet
Totenhami mund PSZH-në (VIDEO)
Interpol: ISIS, 137 kamikazë gati për të goditur Europën
Një baba e katër djemë të vrarë – si u farua një familje për “mexhë”
Pagoi 80 mijë euro për vrasjen e aktorit, arrestohet bashkë me ekzekutorin
Kodrat e fshatit Ibë përfshihen nga flakët
Neymar ia bënë të qartë Bartomeut: Dua të largohem nga Barça
Versioni i plote ©2017 ikub.al