time.al
Back


-


Rezultatet 1-3 nga 3 lajme te lidhura


Ligji vlen për të gjithë, pezullohet Nikolla Karabatiç
Meta nga Shkupi: Ja si janë raportet me Edi Ramën
INTERVISTA/ Meta: Hetim kombëtar për rastin Kumanova. Qeveria e Kosovës ti japë zgjidhje Demarkacionit
Di Françesko:”Kërkojmë vendin e parë në grup”
Zaev viziton Beogradin
Thaçi diskutoi me deputetë kanadezë për kosovën dhe rajonin
Trump dhe Putin bisedojnë rreth Koresë Veriore
Sherr mes dy personave, të shtëna me armë në Durrës
Dorëhiqet presidenti i Zimbabve
A është ky fundi i Gjermanisë së Merkel?
Versioni i plote ©2017 ikub.al