time.al
Back


-


Rezultatet 1-20 nga afërsisht 23 lajme te lidhura


Përfshirja e Llallës në listën e zezë/ Ambasada e SHBA: Gati të bashkëpunojmë mbi çdo hetim...
Hahn: Serbia duhet ta njohë Kosovën për të hyrë në BE – asgjë më pak
Vetëvendosje e palëkundur nga qëndrimi për demarkacionin (VIDEO)
KDI, Kosova më pak e korruptuar (VIDEO)
Varfëria dhe politika, akuzat në Parlament dhe ndryshimi i liderëve në opozitë
Rita bëhet “tapë” me tequila pas Brit Awards (FOTO)
U sulmua me thikë, çfarë dëshmoi në polici trajneri i Vllaznisë
Zbulohet lidhja e 23-vjeçares me pasagjerin në makinën e ‘krimit’
Pacolli: I padrejtë kushti i BE’së për demarkacionin
Deklarata e Ramës ngacmon dhe Rusinë, Lavrov: BE po tregohet pasive
Versioni i plote ©2018 ikub.al