time.al
Back


-


Rezultatet 1-12 nga 12 lajme te lidhura


​Guardiola i quan qesharake deklaratat e Mourinhos
Thaçi krenohet me të drejtat e njeriut në Kosovë
Haradinaj habitet që opozita nuk votoi për projektin e buxhetit
Barazon Roma
NETANJAHU IA KTHEN ERDOGANIT: Nuk dua të dëgjoj leksione nga dikush që bombardon kurdët dhe mbështet terroristët!
12 të shoqëruar për vrasjen e Aleksandër Ndokës
Dhunë në Përmeti – Këlcyra, gjyqtari goditet nga lojtarët
Messi barazon rekordin e Gerd Myler
Parashikimi. Priten reshje bore në shumë zona të vendit
Flasim familjarët e 17 vjeçarit, që dyshohet se u vra nga shoku i ngushtë (Video)
Versioni i plote ©2017 ikub.al