time.al
Back


-


Rezultatet 1-1 nga 1 lajme te lidhura


  ‘Sulmi terrorist në Manhatan’ zbardhet dëshmia e terroristit
  Bajern Munih-Beshiktash, gjermanët frikë nga tifozët e zhurmshëm turq (VIDEO)
  Mogherini i thotë Netanyahut se BE-ja s’do ta njohë Jerusalemin kryeqytet të Izraelit
  AGK publikon për herë të parë raportin “Paraja publike e shpenzuar media”
  Shpend Ahmeti: Vetëvendosje!
  Erdogan takon Putin: Izraeli po rrit trysninë ndaj palestinezëve
  Vjen konfirmimi takimi Thaçi-Zaev mbahet në ora…
  Ftesa e kryeministrit, deputeti i PD: Rama po na zvarritet për një pazar dhe jo për një pakt…
  Foto/ Ja me kë është fotografuar deputetja e PS në festën e PD
  Gruevski para 14 viteve, kur ishte lider “taze” i VMRO-DPMNE-së (VIDEO)
  Versioni i plote ©2017 ikub.al