time.al
Back


Rezultatet 1-20 nga afërsisht 75 lajme te lidhura


Vota për Ramën, votë për integrimin: Pse BE dhe SHBA e mirëpritën fitoren e tij
Dash Shehi zbulon pse Rama e ka bërë si piramidë Sheshin Skënderbej (VIDEO)
Drejt fundit/ PS qeveris me 74 mandate, PD humb 7 deputetë, LSI rritet me 3
Miliona para të pista në fushatë! Vasili: Kemi informuar Uashingtonin
Studimi: Trump ndryshoi perceptimin e SHBA nëpër botë
Tjetër sulm kimik? Rusia dënon kërcënimet e SHBA-së ndaj Assadit
Humbja e zgjedhjeve, Basha në zyrën e Berishës, takim 45 minuta
Rama, ky artist dhe zanatli i mirë i politikës
Bashkiaket/ Numërohen 28 kuti në Kavajë. Ja kush është i pari
“Idrizi merr mandatin”, Doda: Mbeta jashtë, por jeta vazhdon
Versioni i plote ©2017 ikub.al