time.al
Back


-


Rezultatet 1-1 nga 1 lajme te lidhura


  Video/ Tahiri në Opinion: Bij nënash vuajnë nga qeverisja e bij ku***ve
  Vuçiq: Do të presim ende për Asociacionin e Komunave Serbe në Kosovë
  Dhunë në derbin e Turqisë, goditet trajneri i Besiktasit (Video)
  Doshi dhe Llalla ‘non grata’ në SHBA, Rama: U surprizova, jam i keqardhur!
  SKANDAL: Talat Xhaferi i flet në maqedonisht Presidentit Taip Erdogan! (VIDEO)
  Ky është zëvendësuesi i Paul Pogba
  Ekstradohet nga Greqia 56-vjeçari i dënuar me 18 vite burg
  Macron e Merkel lajmërojnë reformimin e Europës
  KE dënon incidentin me Sheshelin, që dogji flamurin kroat
  Mogerini nga foltorja e Kuvendit të Maqedonisë: Jeni në rrugën e duhur
  Versioni i plote ©2018 ikub.al