time.al
Back


-


Rezultatet 1-1 nga 1 lajme te lidhura


  Momenti kur policia finlandeze arreston të dyshuarin për vrasjen e dy personave
  Moti sot në Maqedoni
  Pas dorëheqjes, ja postet e reja që Basha u ka rezervuar ministrave teknikë
  Zbardhet vrasja me sqepar/ Lushnjari “çmendej” nga xhelozia, e ndoqi të shoqen deri tek shtëpia e vajzës
  Bannon: Do të vazhdoj të luftoj për Trump
  Policia spanjolle vret të dyshuarin kryesor për sulmin terrorist në Barcelonë ku vdiqen 14 persona
  Vazhdojnë kërkimet për sulmuesin e Barcelonës
  Aksident në hyrje të Obiliqit
  Fushë Krujë dhe Skrapar, asgjësohen 642 rrënjë kanabis, 1 në pranga, 2 në kërkim
  Lekaj: Më 24 gusht themelohen institucionet
  Versioni i plote ©2017 ikub.al