time.al
Back


-


Rezultatet 1-20 nga afërsisht 138 lajme te lidhura


Video/ Tahiri në Opinion: Bij nënash vuajnë nga qeverisja e bij ku***ve
Vuçiq: Do të presim ende për Asociacionin e Komunave Serbe në Kosovë
Dhunë në derbin e Turqisë, goditet trajneri i Besiktasit (Video)
Doshi dhe Llalla ‘non grata’ në SHBA, Rama: U surprizova, jam i keqardhur!
SKANDAL: Talat Xhaferi i flet në maqedonisht Presidentit Taip Erdogan! (VIDEO)
Ky është zëvendësuesi i Paul Pogba
Ekstradohet nga Greqia 56-vjeçari i dënuar me 18 vite burg
Macron e Merkel lajmërojnë reformimin e Europës
KE dënon incidentin me Sheshelin, që dogji flamurin kroat
Mogerini nga foltorja e Kuvendit të Maqedonisë: Jeni në rrugën e duhur
Versioni i plote ©2018 ikub.al