time.al
Back


-


Rezultatet 1-1 nga 1 lajme te lidhura


  Rama: Meritojm hapjen e negociatave. Juncker: S’kam dat konkrete. Zgjidhni problemet me Greqin
  Mourinho: Kemi mposhtur kampionin dhe skuadrën që ndali Barcelonën
  Informatë me rëndësi për ata që udhëtojnë në Rrugën e Kombit
  Seria A/ Milani i jep leksion Romës në “Olimpico”
  Guardiola me Sitin fiton trofeun e parë në Angli
  Aksident në Prishtinë (VIDEO)
  Ja kur do të zhvillohet ndeshja Juventus – Atalanta
  A po zhvillon negociata Koreja e Veriut me SHBA-në? Ja faktet…
  Shpërthim i fuqishëm në Leicester, 4 të plagosur rëndë (Video)
  Ish-e dashura e turpëron keq: Nuk përdorte prezervativë dhe pasi bënte seks…(Foto)
  Versioni i plote ©2018 ikub.al