time.al

Bllokimi i Vettingut, Donald Lu dhe Vlahutin 50 minuta në zyrën e Nishanit
Veseli takon kryeopozitarin Lulzim Basha
Ja nga mbiu Denar Biba, kreu i KQZ-së që bllokon dekriminalizimin për llogari të 71-shit të Edi Ramës
Dekriminalizimi, Llalla: Ka dyndje denoncimesh nga qytetarët
Grabitja e bankave/ Shpallet në kërkim 29 vjeçari nga Elbasani
​Kosova ka territor 10 mijë e 905 km2, Qakorri jashtë territorit të Kosovës
Rama udhëzon deputetët: Mos u merrni me protestën por përgatituni për zgjedhjet, PD frikë nga reforma
Prishtinë, digjen 11 makina për shkak të djegies së mbeturinave


Versioni i plote ©2017 ikub.al