time.al

Për një javë Dua mori 28 milionë klikime (VIDEO)
Horoskopi për ditën e sotme, e shtunë 20 Janar 2018
Dua Lipa 28 milionë klikime në një javë, feston suksesin me një fotografi në Instagram (Foto/Video)
Zerka poston foto të re, kështu e quan Ronela
Rita Ora shfaqet me të brendshme në Hong Kong
Zbulohet emri i vajzës së Kim Kardashian dhe Kanye West
Luana në fokus gjoksin bombastik

Versioni i plote ©2018 ikub.al